Щиро дякуємо вихованцям, батькам, Лідерам учнівського самоврядування, колективу Центру позашкільної освіти та ВСІМ хто долучився до збору та передачі подарунків для вихованців Конотопського дитячого будинку-інтернату

Дата: 25.12.2023 13:29

Ось і завершився обласний благодійний фестиваль

«Діти – дітям». Спільними зусиллями всіх небайдужих мешканців нашої громади було зібрано велику кількість подарунків, які 23 грудня за участі Лідерів Учнівського Самоврядування були передані до Комунальної установи Сумської обласної ради Конотопського дитячого будинку-інтернату. Радісні посмішки вихованців інтернату говорять самі за себе. Дякуємо ВСІМ хто долучився до цієї благодійної акції та поділився частинкою добра! Робіть людям добро і воно повернеться до вас неодмінно!

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo?fbid=374936391714119&set=pcb.374937158380709