2023 ПІДСУМКИ. ЗВІТУЄ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНА ГАЛУЗЬ. КП «АКВАТЕРМО»

Дата: 27.12.2023 09:33

Протягом міжсезонного періоду тривали роботи по підготовці КП "Акватермо" Кролевецької міської ради та бюджетних установ Кролевецької міської ради до опалювального періоду 2023-2024 року:

▶️Виконано заміну газового котла Vitoplex 100 PV 1B 2000 кВт на котельні за адресою площа Миру, 6Б.

▶️Проведено лабораторні вимірювання електрообладнання, повірку лічильників та коректорів, виконані гідравлічні випробування теплових мереж.

▶️Виконано поточні ремонти систем опалення захисного укриття Кролевецького ліцею № 1 Кролевецької міської ради, Кролевецького ліцею № 6 Кролевецької міської ради, Спаського ліцею Кролевецької міської ради, Алтинівського ліцею Кролевецької міської ради, Ярославецької початкової школи Кролевецької міської ради та інші.

▶️Здійснено реконструкцію котельні Реутинського старостинського округу .

На котельні, які оснащені твердопаливними котлами, в достатній кількості проведено заготівлю дров. Зазначимо, що Кролевеччина має один з найкращих показників у цьому питанні.

▶️Також укладено договори на постачання газу та електроенергії для роботи комунального підприємства та надання послуг з теплопостачання.

▶️Всі котелені на сьогодні забезпечено генераторами, які дозволяють працювати в разі аварійного відключення електроенергії. Також розроблені та затверджені плани дій при виникненні непередбачуваних ситуацій та можливих атак з боку російської федерації.

✅Наразі всі котельні та топкові КП «Акватермо» Кролевецької міської ради працюють в повному обсязі.

🤞Працівники підприємства роблять все можливе, щоб опалювальний сезон 2023-2024 років пройшов стабільно.

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=326423366637010&set=pcb.326423766636970