Працівники культури Кролевеччини розпочали цикл Різдвяно-Новорічних заходів з колядками та інтерактивними іграми для наших дітей

Дата: 27.12.2023 09:37

25 грудня в Різдвяний вечір біля Центру культури заколядували вокальний аматорський етноколектив "Жива традиція" з найщирішими побажаннями миру і добра. Для дітей була презентована різдвяно-розважальна програма «З вірою у ЗСУ і у вищі сили». Наша місія сьогодні - надихнути українців, кролевчан - святкувати ЖИТТЯ! З приходом війни в Україну, в нас немає більшого свята, ніж ЖИТИ СВОЄ ЖИТТЯ! Щоб це було можливим, багато наших захисників, волонтерів, цивільних, віддали своє життя. ВІЧНА СЛАВА і ВДЯЧНІСТЬ їм! Нас захищають військові, рятують медики, підтримують волонтери і небайдужі. І кожен, та кожна з нас, намагається виЖИТИ, долаючи стреси, депресії, розчарування, страхи, невпевненість і розпач від наслідків війни. Але ми повинні не тільки виЖИТИ, а й ЖИТИ і навчитись тому, що ЖИТТЯ - то найвища цінність, яку треба берегти.

Дякуємо Збройним Силам України за Різдво

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=758255003010559&set=pcb.758256589677067