Веселе новорічне свято для вихованців відділення комплексної реабілітації осіб з інвалідністю провели працівники Центру надання соціальних послуг

Дата: 28.12.2023 11:47

Веселе новорічне свято для вихованців відділення комплексної реабілітації осіб з інвалідністю провели сьогодні працівники центру надання соціальних послуг Кролевецької міської ради. На свято до дітей завітав Сніговик з конкурсами, розвагами, хороводами та солодкими подарунками. Центр надання соціальних послуг Кролевецької міської ради висловлює подяку директору ТОВ «Кролевецький комбікормовий завод» Олександру Миколайовичу Андрущенку за надані новорічні подарунки вихованцям центру.

Нехай цей рік принесе всім в дім все найкраще: любов, здоров’я та переможний мир, кожен день буде насичений приємними подіями та емоціями, а близькі та рідні будуть поруч.

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=761744192646775&set=pcb.761744432646751