2023 ПІДСУМКИ. ЗВІТУЄ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНА ГАЛУЗЬ. КП «КРОЛЕВЕЦЬКІ РУШНИКИ».

Дата: 28.12.2023 11:52

Комунальне підприємство "Кролевецькі рушники" Кролевецької міської ради, відповідно до Статуту та обраного виду діяльності (КВЕД 13.20), займається ткацьким виробництвом. Особлива увага приділяється рушникам на замовлення. Різновидність рушників дуже велика, це весільні, іменні, ювілейні та патріотичні. Кролевецькі рушники у світі єдині й неповторні, впізнавані завдяки червоно-білим орнаментам-візерункам, які походять із сивої давнини.

Також підприємство виготовляє скатертини, серветки, наволочки, краватки, вимпела, еко-торби, божники. Популярні замовлення на чоловічі та жіночі вишиванки з Кролевецьким орнаментом. За 2023 рік рушники купували в різні міста України та за її межами. Збільшився асортимент малюнків рушників, пано сувенірних, також сувенірної продукції. Кролевецьке переборне ткацтво це як ресурс розвитку території етнокультурного бренда місцевості .Нематеріальна культурна спадщина як туристичний ресурс. Це те, що не зникне допоки ми памятаємо і відновлюємо!

Протягом року колектив підприємства неодноразово брав участь у різноманітних виїздних виставках та ярмарках, де був представлений широкий асортимент тканої продукції.

За 2023 рік КП "Кролевецькі рушники" Кролевецької міської ради виготовлено:

▶️рушників - 230;

▶️пано -254;

▶️сорочок/вишиванок -26;

▶️наволочок - 9;

▶️божників - 45;

▶️вимпела - 100;

▶️шопери - 14;

▶️скатертин - 5;

▶️фартухів - 14.

Колектив КП "Кролевецькі рушники" Кролевецької міської ради постійно працює над покращенням якості , збільшенням асортименту продукції та пошуком нових ринків збуту.

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=327483146531032&set=pcb.327483913197622