2023 ПІДСУМКИ. ЗВІТУЄ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНА ГАЛУЗЬ. КП «КРОЛЕВЕЦЬКА ЖЕК»

Дата: 28.12.2023 11:54

КП "Кролецька ЖЕК" Кролевецької міської ради проведені заходи щодо участі у програмі підтримки багатоквартирних будинків на території Кролевецької міської територіальної громади на 2023 рік за адресоами: проспект Миру,11,17,25,13А, вул.Франка,78,вул.Осипенка, 9, Андріївська, 6, вул.Європейська,2;

✅Закупівля та встановлення на прибудинкових територіях багатоповерхових будинків гойдалок дитячих та гойдалок-баланцир: проспект Миру,17, Франка,80,92, 8 Березня,32, площа Миру,6, вул.Європейська,16

✅Проведено капітальний ремонт електричної мережі будинку по проспекту Миру,13 А. Проведені роботи по освітленню бомбосховищ за адресами:проспект Миру,19,21,25, Осипенка,11. По заявкам населення виконуються роботи по заміні автоматичних вимикачів. Проведені планові та поточні ремонти прибудинкових розподільчих щитових та мереж. ✅Ремонт електрообладнання багатоквартирних будинків – 205 виконаних звернень.

✅Ремонт водопровідних мереж – 94 виконаних звернень;

✅Прочистка каналізаційних мереж – 208 виконаних звернеь;

✅Заміна каналізаційних мереж: пр.Миру,19

✅Заміна водопровідних мереж: вул.Франка, 92,пр..Миру,12

✅Спилювання дерев:пр..Миру,16, вул.Осипенко 11,вул.8 Березня,32,32 А, вул.Франка,9,вул.Героїв Крут, 2, площа Миру,6, вул.Франка, 80, проспект Миру, 6,11,12,16,19,21 вул.Франка, 9, вул.Воїнів-інтернаціоналістів, 715,27,7А, Ярмаркова, 9. вул.Героїв Крут, 5

✅Вивіз гілок та сміття, покос трави на прибудинкових територіях будиків, які перебувають на балансі підприємства (70 будинків).

Фарбування дитячих майданчиків : на 7 прибудинкових територіях.

✅Протягом року працівниками комунального підприємства здійснено відповідні роботи багатоквартирних будинків: розігрів ливневих труб, утеплення підвалів, ремонт кодових замків під’їздів, встановлення поштових скриньок, накриття парапетів, чищення вентиляційних каналів, утеплення дверей, прибирання та вивіз сміття з підвалів багатоквартирних будинків, шпаклювання та побілка під’їздів багатоквартирних будинків, виготовлення та фарбування дитячих пісочниць, ремонт дитячих майданчиків, штукатурення оголовків, ремонт лавок та столів, ремонт перил у під’їздах.

✅Чищення снігу на прибудинкових територіях.

Надалі комунальне підприємство "Кролецька ЖЕК" буде старатись робити все для кращого життя в нашому місті.

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=327508753195138&set=pcb.327528389859841