2023 ПІДСУМКИ. ЗВІТУЄ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНА ГАЛУЗЬ. ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА КРОЛЕВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

Дата: 29.12.2023 10:43

Робота відділу ЖКГ Кролевецької міської ради здійснюється в межах діючого законодавства України, нормативно-правових та регуляторних актів Кролевецької міської ради.

⏭️Протягом 2023 року працівниками відділу ЖКГ проводився моніторинг та контроль за якістю надання населенню Кролевецької міської територіальної громади житлово-комунальних послуг підприємствами - надавачами цих послуг ; проходження опалювального періоду; ремонти та поточне утримання доріг комунальної власності та доріг загального користування місцевого значення, а також робіт з їх зимового утримання (очищення від снігу та посипання протиожеледною сумішшю); аналіз стану сфер благоустрою населених пунктів, поводження з побутовими відходами, галузі поховання.

✅Забезпечено виконання програм Кролевецької міської територіальної громади, а саме:

⏩Програма благоустрою населених пунктів Кролевецької міської ради (територіальної громади) на 2023 рік.

⏩Програма фінансової підтримки комунальних підприємств Кролевецької міської територіальної громади на 2019-2023 роки.

⏩Програма підтримки багатоквартирних будинків на території Кролевецької міської територіальної громади на 2023 рік.

⏩Програма "Сільське питне водопостачання в Кролевецькій міській територіальній громаді на 2023 рік"

⏩Програма вуличного відеоспостереження Кролевецької міської територіальної громади на 2021-2023 роки.

Крім того, надано 208 письмових відповідей на колективні та індивідуальні звернення громадян з питань житлово-комунального господарства та благоустрою, 597 відповідей на "Гарячу лінію" відділу ЖКГ.

✅Протягом року відділом приділялась увага благоустрою населених пунктів Кролевецької МТГ, формувались заявки на матеріально-технічне забезпечення виконання відповідних робіт по старостинським округам громади.

✅Працівники відділу брали активну участь у всіх заходах з благоустрою міста.

✅Проведено відновлення та підтримання сприятливого гідрологічного режиму струмка Калище по вул.Берегова м.Кролевець.

☑️Можна ще довго підводити підсумки робіт, які вдалося виконати протягом цього року. Всі результати роботи – це показник злагодженої роботи міського голови та депутатського корпусу, які завжди одноголосно підпримували житлово-комунальну газуль, за що ми дуже вдячні! Впевнені, що спільними зусиллями ми спроможні подолати будь-які труднощі та розв’язати найскладніші питання! 🤝

🇺🇦Завжди пам’ятаємо і шануємо тих, завдяки кому наша громада, на щастя, чула і знала про бойові дії тільки із повідомлень ЗМІ, – Збройним Силам України!

Безмірна подяка їм за те, що ми в тилу маємо змогу працювати і розвивати житлово-комунальну галузь! А роботи обов’язково триватимуть і в новому 2024 році!

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo?fbid=328043016475045&set=pcb.328045023141511