Кролевчани передали автівку бійцям 3-ї штурмової бригади

Дата: 04.01.2024 09:33

Напередодні нового року, для виконання бойових завдань із захисту України від російських загарбників,  військовослужбовцям 3-ї штурмової бригади ЗСУ вручено позашляховик. Передав автіку депутат Сумської обласної ради Олександр Слюсар та подякував воїнам за захист.

Як прокоментував Олександр Слюсар, дана автівка була придбана ним, спільно з колективом ВКП ТОВ “Торгсервіс” і ТОВ “Десна” та їх засновниками Борисом Зражвою, Юрієм П’ятаченком, Володимиром Сеньком. Відтепер позашляховик слугуватиме воїнам на найгарячіших ділянках фронту.

Щиро дякуємо депутату Сумської обласної ради Олександру Слюсару, колективу ВКП ТОВ “Торгсервіс” і ТОВ “Десна” та їх засновникам Борису Зражві, Юрію П’ятаченку і Володимиру Сеньку за допомогу Захисникам

Source: https://kntp.com.ua/2024-01-03/krolevchany-peredaly-avtivku-biytsyam-3-i-shturmovoi-bryhady