У Публічній бібліотеці відбувся ерудит-батл «По Сумщині за 60 хвилин», присвячений 85 річниці створення Сумської області

Дата: 10.01.2024 17:26

По Сумщині за 60 хвилин

10 січня виповнюється 85 років, як була створена Сумська область. Cумщина - край давнiй i легендарний, край воїнів i трудiвників, неповторний у своїй красі, край, iсторiя якого тiсно пов'язана з iсторiєю всiх тих держав, до складу яких вiн входив. Знання історії рідного краю - дозволяє зрозуміти, звідки ми походимо, які події та особистості вплинули на формування українського народу, і що робить нас унікальними, надає нам можливість переймати досвід минулих поколінь, робити висновки та уникати повторення помилок, які призвели до трагічних подій у минулому. «Чи знаєте які слов’янські племена жили а нашій місцевості в давнину?», «Що було на території Сумщини в палеозойську еру?», «Чому частина Сумщини є Сіверщиною, а частина Слобожанщиною?», «Де знаходяться печери, розміри яких у кілька разів перевищують розміри Києво-Печерської лаври?», «Яке найдавніше місто Сумщини?», «Де на території Сумщини мешкає автохтонне населення і як воно зветься?», «Що було раніше на місці Альтанки в Сумах?», «Де знаходиться Сумська Швейцарія?» на ці та ще набагато інших цікавих питань шукали відповіді учасники ерудит-батлу «По Сумщині за 60 хвилин», що відбувся в нашій бібліотеці. Присутні мали нагоду перевірити свої знання, дізнатися чимало цікавого та отримати позитивні емоції від інтелектуальних змагань.