БІЛОГРИВСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ 2023.

Дата: 12.01.2024 12:05

СТАРОСТА НАДІЯ КОСТЮЧЕНКО: у 2023 році, вся робота старостату спільно із Кролевецькою міською радою була направлена на підтримку життєдіяльності старостинського округу, а саме:

🔷Допомога Захисникам і Захисницям:

👉Так, художнім колективом «Вербиченька» разом з активними мешканцями села Гречкине виготовляли шкарпетки, коврики, матраци, подушки, займались заготівлею трав для чаїв, консервації, випікали смаколики, щоб порадувати та зігріти наших воїнів,

👉силами колективу «Вербиченька», місцевих аматорів, гурту «Мальви» проведено три благодійні концерти - ярмарки, зібрано кошти в сумі 11934 грн., які передані нашим захисникам,

👉також, жителі округу проводили збір продуктів харчування та робили донати на потреби оборонців.

🔷Систематично надавалися медичні, соціально-психологічні послуги мешканцям округу виїзними мобільними бригадами Центру первинної медико-санітарної допомоги відповідно до укладеної угоди з Товариством Червоного Хреста України та благодійного фонду «Світло надії», як в приміщенні ФАПу, так і за місцем проживання хворого. Також, забезпечувалися ліками гуманітарної допомоги. У ФАПах є в наявності ліки першої невідкладної допомоги.

🔷Протягом 2023 року велика увага і багато зусиль було докладено у сфері житлово-комунального господарства: проводилися роботи з утримання комунальних доріг, прибирання території, очищення доріг від снігу, видалення аварійних дерев. Неодноразово проводились толоки із залученням місцевих жителів, безробітних, зареєстрованих у Центрі зайнятості по прибиранню кладовищ, узбіч доріг, прилеглих територій установ.

👉Працівниками старостату проведено поточні ремонти в приміщеннях будинків культури, старостату, пождепо, бібіліотеки, ФАПу, світлиці «Оберіг».

👉Проведено грейдерування та підсипку доріг щебенем в с.Білогриве.

👉Ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ в селах Білогриве і Гречкине.

👉Капітальний ремонт пам’ятника в селі Білогриве, та поточний – в селі Гречкине.

👉Проведено ремонтні роботи водогонів в селах Білогриве, Дідовщина, Гречкине (КП «Кролевецьводоканал).

👉Частковий ремонт пожежного автомобіля місцевої пожежної охорони.

👉Благоустрій і чищення колодязя в с.Воронцове.

👉Влітку внаслідок буревію було пошкоджено дах Будинку культури в с.Гречкине. Дякуючи міському голові Віктору ЛЕХМАНУ, начальнику відділу культури і туризму Кролевецької міської ради Ігорю ГУМЕНЮКУ, депутату Кролевецької міської ради Володимиру ДЕМЧЕНКУ, а також місцевим жителям було оперативно вирішено питання ремонту пошкодженого даху.

👉Працює пересувне відділення поштового зв'язку у населених пунктах громади.

👉Завдячуючи підприємцям виїзної торгівлі ФОП «Мандрика» (продавець Тетяна ІВАНИЦЬКА), Підприємцям Юрію НІСЕНКУ, Віктору САДОВОМУ, ТОВ «Дубовичі» (реалізатор Ніна СКОРОБАГАТА) - жителі старостинського округу були забезпечені хлібобулочними виробами та всіма необідними продуктами харчування.

✅Дякую за допомогу у забезпеченні життєдіяльності Білогривського старостинського округу: Кролевецькому міському голові Віктору ЛЕХМАНУ, депутатам міської ради, членам виконкому та працівникам міської ради, діловодам Світлані КОЛОДІ, Наталії ШУЛЬЗІ, директору філії–центру культури Любові ІЛЬКУН та колективу «Вербиченька», дільничному офіцеру поліції Івану КОВАЛЕНКУ, директору Кролевецького КХП Геннадію ГОРДІЄНКУ, директору ТОВ «РАЙ» Аркадію ВИГОВСЬКОМУ, директору КП «Кролевецький водоканал» Олександру ФОКІНУ, Кролевецькій дільниці Конотопського РЕМ, працівникам і безробітним центру зайнятості, працівникам старостату, Будинків культури, бібліотек, ФАПів, пождепо, жителю Михайлу ГРИБАНЬ за активну допомогу, небайдужим мешканцям та всім, хто допомагає жителям Білогривського старостинського округу🤝🇺🇦

Усім бажаю здоров’я, Перемоги та миру!🇺🇦

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=687174886865796&set=pcb.687175190199099