Сьогодні, 15 січня Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН разом з виконуючою обов’язки начальника відділу ЖКГ Юлією БУРОЮ провели робочу нараду з керівниками комунальних підприємств та структурних підрозділів Кролевецької міської ради з питань заб

Дата: 15.01.2024 15:30

За результатами наради, міський голова дав відповідні доручення:

🔷КП «Кролевецька лікарня»:

- контролювати та підтримувати при наявних можливостях належний температурний режим у приміщеннях закладів охорони здоров’я. Посилити харчування для хворих, які перебувають у стаціонарі.

🔷Відділ з питань цивільного захисту:

- підготувати пропозиції по додатковому включенню до матеріального резерву скла, фанери, орієнтовано-стружкові (OSB) плити.

- контроль за роботою пунктів незламності та пунктів обігріву

🔷Відділ ЖКГ:

- контроль проведення робіт по обслуговуванню вуличного освітлення, звернути увагу на мікрорайон «Кучерявий Хутір»

- контроль проведення робіт по розчищенню снігу та посипці протиожележною сумішшю доріг в місті.

- постійно комунікувати з дорожніми службами щодо очищення снігу снігу на дорогах державного та місцевого значення.

🔷Відділ ДБК:

-контроль проведення розрахунків робочого проекту "Реконструкція мережі водопроводу в місті Кролевець"..

КП «Акватермо»;

- забезпечити підтримку теплового режиму в соціальних закладах.

🔷КП «Ремдільниця»:

- якнайшвидше провести ремонтні роботи автобусу, що обслуговує міський маршрут №3.

- продовжити роботи по заключенню договорів з жителями приватного сектору та багатоквартирних будинків на вивіз твердих побутових відходів

- забезпечити своєчасний вивіз твердих побутових відходів з контейнерів, як багатоквартирних будинків, так і приватного сектору.

- закрити заявки по розчищенню снігу.

🔷КП "Кролевецьводоканал":

- надати необхідну техніку для ліквідацію пориву в селі Дубовичі;

КП «Кролевецька ЖЕК»:

- залучити до роботи уповноважених осіб багатоквартирних будинків щодо створення реєстру безпритульних собак та котів по місту Кролевець.

🔷КП «Ритуальна служба»:

- продовжити роботи по прибиранню, обрізання гілок, видалення аварійних дерев на кладовищах у місті та селах громади.