Дата: 16.01.2024 09:17

15 січня, Кролевеччина провела в останню путь мужнього земляка-патріота полеглого Героя – ГИЧА Андрія Григоровича.

Віддати останню шану воїну прийшли близькі, друзі, побратими, знайомі та жителі громади.

Андрій віддав найдорожче – своє життя за святу місію Захисника Батьківщини. У нього залишилась мати, дружина, сестри. Висловлюємо щирі співчуття родині від страшної втрати, схиляємо голови у скорботі.

Чин відспівування за загиблим Героєм було звершено у Храмі Покрови Пресвятої Богородиці Сумської єпархії Православної Церкви України. Похований захисник на Алеї Пам’яті й Надії по вулиці Зелена міста Кролевця.

Андрій Григорович назавжди залишиться в нашій пам’яті, як справжній патріот України, людина з великим серцем і високими моральними принципами.

Герої не вмирають! Слава Україні! Героям Слава!🇺🇦

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=7119849024797616&set=pcb.7119860168129835