КАМІНСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ 2023.

Дата: 16.01.2024 11:48

Виконуюча обов’язки старости ОЛЬГА КЛЕБА: основним завданням в роботі по Камінському старостинському окрузі за 2023 рік була підтримка життєдіяльності громади, комунікації між підрозділами міської ради та мешканцями. Завдячуючи роботі діловодів старостату Марини Макаренко та Валентини Малишевської, надійних пожежників Віктора Матюшенка, Миколи Заїки, Вадима Теодоряна, значній допомозі родини Куцогол - Миколи Васильовича та Тетяни Петрівни, наших депутатів: Конотопської районної ради Віктора Бика і Кролевецької міської ради Василя Мацака та під надійною охороною наших захисників, спільно з Кролевецькою міською радою нам вдалось:

👉підтримати Захисників і Захисниць на благодійних заходах, особистими внесками, фінансовим та технічним забезпеченням,

👉провести прийоми громадян та надати адміністративні, соціальні, медичні послуги,

👉розпочати роботи в парку-пам'ятці садово-паркового мистецтва з випилювання визначених обласною екоінспекцією аварійних дерев,

👉завдячуючи інспектору з благоустрою Ольги Дячок та її помічників закласти квітник Перемоги в центрі села,

👉утримувати прибережну зону , яка є візитівкою не тільки села Камінь але й усієї Кролевеччини,

👉провести чищення 3 колодязів з однією надбудовою,

👉підсипати вулицю Лісова,

👉утримувати об'єкти благоустрою (ремонтувати, фарбувати, косити, прибирати),

👉підгорнути сміттєзвалище,

👉спиляти деякі аварійні дерева на центральному кладовищі.

✅Дякуємо: Кролевецькому міському голові Віктору Лехману, депутатам міської ради, виконавчому комітету, працівникам наших комунальних установ - будинку культури, школи, ФАПу, всім структурним підрозділам міської ради, небайдужим мешканцям, які завжди допомагають та підтримують.

Разом до Перемоги! Працюємо далі!

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=689405139976104&set=pcb.689405966642688