Увага❗️Шість одиниць техніки комунального підприємства "Ремдільниця" активно працюють, щоб прибрати сніг із шляхів та вулиць і не допустити транспортного колапсу.

Дата: 18.01.2024 14:47

Сьогодні шість одиниць техніки комунального підприємства "Ремдільниця" Кролевецької міської ради активно працюють, щоб прибрати сніг із шляхів та вулиць та не допустити переметів на автомобільних дорогах.

В першу чергу прочищаються центральні дороги, під’їзди до лікарні, шкіл, дитячих садків, залізничного вокзалу.

Після обіду снігоприбиральна техніка почне працювати в мікрорайонах приватних секторів міста.

Просимо водіїв бути максимально уважними, надавати перевагу снігоочисній техніці та неухильно дотримуватись правил дорожнього руху.

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=338675022078511&set=pcb.338653632080650