ЛИТВИНОВИЦЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ 2023.

Дата: 18.01.2024 14:53

СТАРОСТА ЄВГЕН РУДЬ: старостат Литвиновицького старостинського округу спільно з Кролевецькою міською радою продовжує забезпечувати життєдіяльність громадян округу. 🔷Впродовж 2023 року:

☝️Допомога Захисникам і Захисницям:

👉В с. Зазірки проводився збір тканини та плетіння сіток, виготовлення нижньої

білизни. Небайдужі жителі долучились до в’язання теплих шкарпеток для захисників. Неодноразово відправляли посилки з продуктами бджільництва (віск, мед),

👉для місцевого воїна-захисника проведено збір коштів, придбано та відправлено дрон і посилку з речами (Спільно з місцевими підприємцями та небайдужими громадянами).

👉Також, для підтримки постраждалих жителів Херсону було проведено збір

та передано кошти, засоби гігієни та корм для тварин.

👉Надавалась адміністртивна, медична, соціальна-психологічна допомога жителям округу мобільними виїзними бригадами Центру надання адміністративних послуг, Центру первинної медико-санітарної допомоги відповідно до укладеної угоди з Товариством Червоного Хреста України, благодійного фонду «Світло надаї».

👉Впродовж року за сприяння гуманітарного штабу Кролевецької міської ради організовувалась видача гуманітарної допомоги. В деяких випадках допомога доставлялась жителям додому.

👉Закуплено та замінено енергоефективні глибинні насоси на трьох водонапірних баштах.

👉Виконано поточний ремонт водопровідної мережі, водонапірних башт в селах Литвиновичі та Зазірки.

👉По програмі благоустрою населених пунктів отримано три вантажівки (80 тонн) щебеневої суміші. Підсипку комунальних доріг здійснювали власними силами і транспортом.

👉Проведено грейдерування ґрунтових доріг та підгортання сміттєзвалища в с.Литвиновичі.

👉Організовано очищення від земляних наносів ділянок доріг в с. Калашинівка та між Калашинівкою і Зазірками.

👉Облаштовано доріжку біля адміністративної будівлі старостату. Матеріали (тротуарна плитка, стовпи для бардюру) надані депутатом Кролевецької міської ради, почесним громадянином с.Литвиновичі Ракитянським Олександром Тимофійовичем. 👉Проведено розчищення і упорядкування ділянки дороги у с.Зазірки, яка була пошкоджена дощовими і талими водами і унеможливлювала рух транспортних засобів до центральної дороги села.

👉Проведено поточний ремонт меморіалів загиблим воїнам в с. Литвиновичі та с. Зазірки.

👉Постійно проводились толоки із залученням місцевих жителів, безробітних, які перебувають на обліку у Центрі зайнятості, під час яких прибирались території сіл, кладовища, ліквідовувались несанкціоновані сміттєзвалища. Вивіз сміття, гілок здійснювався власним транспортом.

👉Спільно з місцевими жителями видалено аварійні дерева в парку с. Воргол.

👉Працівниками місцевої пожежної охорони, водіями постійно проводилось косіння трави, бур’янів, вирубування порослі на узбіччях доріг, на територіях установ.

👉В зимовий період проводилась очищення доріг сіл Литвиновичі, Воргол, Зазірки, Антонівка технікою ТОВ «Кролевецький комбікормовий завод». Всі роботи виконувались безкоштовно.

✅Дякую за допомогу у забезпеченні життєдіяльності старостинського округу Кролевецькому міському голові Віктору Лехману, депутатам, членам виконавчого комітету та працівникам міської ради, ТОВ «Кролевецький комбікормовий завод» (керівник Олександр Андрущенко), депутату міської ради Олександру Ракитянському, ПП "Камінське" (директор Микола Куцогол), КП "Ремдільниця" (директор Володимир Пирлик), місцевим підприємцям Москаленко Оксані, Жижеріній Вікторії та всім небайдужим, хто допомагав ділом і порадами🤝🇺🇦

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=690554906527794&set=pcb.690555466527738