НЕПОПРАВНА ВТРАТА….

Дата: 20.01.2024 14:59

Сьогодні надійшла сумна звістка – на Донеччині загинув наш земляк, Герой – захисник Андрій СОЛОМАХА.

Начальник штабу-заступник командира артилерійського дивізіону, капітан СОЛОМАХА Андрій Олексійович, позивний «СОЛО», народився 15.04.1980 р. Його дитинство пройшло на Кролевеччині. Після закінчення Кролевецької школи №3, з 1997 по 2002 рік навчався у Сумському військовому інституті артилерії.

Із початком повномасштабного вторгнення, перебуваючи за кордоном, Андрій, як справжній патріот, прийняв рішення повернутися на Батьківщину, розуміючи, що його військові знання і вміння дуже знадобляться при захисті свободи і незалежності України.

Андрій Олексійович загинув 17.01.2024 року поблизу населеного пункту Чунишине Покровського району Донецької області.

У захисника залишилися дружина, троє дітей, батьки та брат.

Висловлюємо щирі співчуття родині від страшної втрати, схиляємо голови у скорботі.

Вічна слава та пам'ять нашому Воїну-захиснику!

Про дату, час та місце поховання Героя повідомимо додатково.