Дата: 22.01.2024 16:24

За результатами наради, міський голова дав відповідні доручення:

🔷КП «Кролевецька лікарня»:

👉контролювати та підтримувати при наявних можливостях належний температурний режим у приміщеннях закладів охорони здоров’я.

🔷Відділ ЖКГ:

👉контроль проведення робіт по обслуговуванню вуличного освітлення, звернути увагу на мікрорайон «Подолово».

👉контролювати проведення робіт по розчищенню снігу та посипанню протиожележною сумішшю доріг в місті і старостинських округах.

👉постійно комунікувати з дорожніми службами щодо очищення снігу на дорогах державного та місцевого значення.

🔷КП «Акватермо»;

👉забезпечити підтримку теплового режиму в соціальних закладах.

🔷КП «Ремдільниця»:

👉оголосити тендерну закупівлю на обслуговування вуличного освітлення,

👉продовжити роботи по заключенню договорів з жителями приватного сектору та багатоквартирних будинків на вивіз твердих побутових відходів,

👉забезпечити своєчасний вивіз твердих побутових відходів з контейнерів, як багатоквартирних будинків, так і приватного сектору.

🔷КП "Кролевецьводоканал":

👉провести обстеження водопровідної мережі по вул.Набережна,51 і надати пропозиції щодо убезпечення від подальших поривів водогону.

🔷КП «Кролевецька ЖЕК»:

👉залучити до роботи уповноважених осіб багатоквартирних будинків,щодо створення реєстру безпритульних собак та котів по місту Кролевець.