«Соборній Україні слава нині і повік» Напередодні Дня Соборності України до дитячої бібліотеки – філії завітали учні 4-А класу Кролевецького ліцею № 1. Під час патріотичної години бібліотекарі розповіли школярам про становлення та розвиток українсько
«Соборній Україні слава нині і повік»
Напередодні Дня Соборності України до дитячої бібліотеки – філії завітали учні 4-А класу Кролевецького ліцею № 1. Під час патріотичної години бібліотекарі розповіли школярам про становлення та розвиток українського державотворення і про Акт Злуки. Для кращого сприйняття поданого матеріалу, захід проходив у форматі уявної подорожі, із зупинками, на яких діти розшифровували слово «соборність» - станція «Соборна», визначали видатних українців – станція «Видатні українці», примножували словниковий запас на станції «Лексична». Потім перевірили знання свого рідного краю на станції «Українська», на станції «Пісенна» дізналися яку силу має українська пісня. Станція «Смачненька» була для дітей повною несподіванкою, школярів пригостили короваєм. На завершення заходу створили «живий ланцюг єдності» навколо України.
День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.
Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=869484455185092&set=pcb.869485645184973