ЩИРО ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ, ПРИСВЯЧЕНОГО ПАМ'ЯТІ М.О.ЛУКАША

Дата: 23.01.2024 14:58

ПЕРЕМОЖЦІВ НАГОРОДЖЕНО!

Сьогодні, 23 січня, у Центрі культури Кролевецької міської ради відбулося нагородження переможців конкурсу, присвяченого пам`яті Миколи Олексійовича Лукаша, нашого видатного земляка, перекладача, Поета з великої літери.

Переможці в номінації «Художнє читання творів у перекладі М.О. Лукаша»:

І місце – Рева Вадим (Кролевецький ліцей № 5), Бережна Марія (Опорний заклад «Кролевецький ліцей № 3»), Демченко Єлизавета (Кролевецький ліцей № 1);

ІІ місце – Саєнко Катерина (Кролевецький ліцей № 2 ім. М.О. Лукаша), Балюк Марія (Кролевецький ліцей № 1), Мороз Гліб (Кролевецький ліцей № 1), Рудь Кіра (Опорний заклад «Кролевецький ліцей № 3»), Кавеліна Софія (Опорний заклад «Мутинський ліцей»), Сірош Максим (Кролевецький ліцей № 5), Самусенко Єгор (Опорний заклад «Кролевецький ліцей №3»), Пластун Олег;

ІІІ місце – Єрмак Дар’я (Кролевецький ліцей № 6), Пінчук Єлизавета (Кролевецький ліцей № 2 імені М.О. Лукаша), Писаренко Леонтій (Кролевецький ліцей № 2 імені М.О. Лукаша), Симоненко Єва (Кролевецький ліцей № 2 імені М.О. Лукаша), Симоненко Ангеліна (Кролевецький ліцей № 2 імені М.О. Лукаша), Люліна Анастасія (Кролевецький ліцей № 1), Клеймьонов Максим (Кролевецький ліцей № 1), Матеко Євгенія (Обтівський ліцей), Панченко Олена (Обтівський ліцей), Коренчук Альона (Опорний заклад «Кролевецький ліцей № 3»), Кавеліна Єлізавета (Опорний заклад «Мутинський ліцей»), Пономаренко Артем (Тулиголівський ліцей), Хроменко Діана (Опорний заклад «Кролевецький ліцей № 3»), Ракоїд Вероніка (театр естрадних мініатюр «Кроки за сценою» Центру культури Кролевецької міської ради (керівник Наталія Часник)), Сикал Софія (Кролевецький ліцей № 2 імені М.О. Лукаша).

Володарем «Гран Прі» став Булах Олексій (Опорний заклад «Кролевецький ліцей № 3»).

Переможці в номінації «Літературний переклад»:

І місце – Кулінченко Елеонора (Кролевецький ліцей № 5), Цушко Катерина (Кролевецький ліцей № 2 імені М.О. Лукаша);

ІІ місце – Калина Маргарита (Кролевецький ліцей № 1), Бобровицька Маргарита (Кролевецький ліцей № 5);

ІІІ місце – Минтус Тамара, Харченко Руслана (Кролевецький ліцей № 5), Колимага Віталіна (Кролевецький ліцей № 1), Скиба Анастасія (Опорний заклад «Мутинський ліцей»).

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=775817224587670&set=pcb.775843891251670