Відбулось засідання постійної комісії Кролевецької міської ради з питань житлово-комунального господарства.

Дата: 23.01.2024 15:03

Депутатський день у міській раді продовжився засіданням постійної комісії Кролевецької міської ради з питань житлово-комунального господарства. Провів засідання комісії її голова Євген ТРИГУБ.

👉Всього було розглянуто 9 нагальних питань порядку денного. Доповідали з цих питань керівники і працівники структурних підрозділів міської ради.

👉 Депутати заслухали та обговорили питання, які стосуються комунальної власності, а також погодили зміни до Програми благоустрою населених пунктів Кролевецької міської територіальної громади на 2024 -2026 роки.

☝️В цілому засідання комісії відбулось жваво та конструктивно. Всі розглянуті питання одноголосно були погоджені та винесені для розгляду на пленарному засіданні міської ради