Росіяни не мають сил для нового наступу на Сумщину

Дата: 23.01.2024 19:28

Росіяни не мають сил для нового наступу на Сумщину❌❗️

Джерело: Центр протидії дезінформації

🌐 У соцмережах знову з'являються повідомлення про можливий новий масштабний наступ росіян на Сумщину. Ці повідомлення є частиною російської пропаганди, яка системно працює над залякуванням українців.

Насправді у росіян немає сил та засобів для нового наступу з півночі. Сили оборони України контролюють ситуацію на кордоні.

"Вкиди про наступ із півночі на Київ, Чернігів, Суми ворог робить циклічно, раз на кілька місяців, намагаючись спровокувати в Україні паніку", – пояснив лейтенант Сил оборони, заступник керівника Центру протидії дезінформації Андрій Коваленко.

‼️ Ми закликаємо українців не піддаватися на маніпуляції ворога та довіряти тільки верифікованим джерелам інформації!

📸Служба зв'язків з громадськістью Сумського ОТЦК та СП