У ЛИТВИНОВИЦЬКОМУ СТАРОСТИНСЬКОМУ ОКРУЗІ ВІДБУЛОСЬ ГРОМАДСЬКЕ СЛУХАННЯ

Дата: 26.01.2024 11:45

24 січня 2024 року, в залі засідань Литвиновицького старостинського округу відбулось громадське слухання щодо перейменування вулиці у селі Литвиновичі Кролевецької міської територіальної громади за участі депутатів, активістів, громадян населеного пункту.

👉Відповідно до рішення виконавчого комітету від 23.11.2023 року №262 «Про громадське обговорення перейменування вулиці на території Кролевецької міської територіальної громади» присутні розглянули питання:

👉с.Литвиновичі перейменування вул.Першотравнева на вул. Максима Іванчика;

☝️Після оприлюднення Звіту про громадські обговорення та розгляду пропозицій на засіданні профільної постійної комісії міської ради - дане питання буде винесено на чергову сесію Кролевецької міської ради, яка орієнтовно відбудеться у лютому 2024 року