Сьогодні, 29 січня Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН разом з виконуючою обов’язки начальника відділу ЖКГ Юлією БУРОЮ провели робочу нараду з керівниками комунальних підприємств та структурних підрозділів Кролевецької міської ради.

Дата: 29.01.2024 11:48

За результатами наради, міський голова дав відповідні доручення:

🔷Відділ ЖКГ:

👉контроль за проведенням робіт по обслуговуванню вуличного освітлення, звернути увагу на мікрорайон «Мала Гончарівка»,

👉постійно комунікувати з дорожніми службами щодо посипання протиожеледною сумішшю на дорогах державного та місцевого значення,

👉визначити пріоритетність вулиць приватного сектору для встановлення контейнерів для твердих побутових відходів.

🔷КП «Акватермо»:

👉продовжити забезпечення належного теплового режиму в соціальних закладах,

👉вивчити питання щодо можливості збільшення лімітів на використання природного газу для опалення соціальних об'єктів.

🔷КП "Кролевецькі рушники":

👉продовжити пошук ринків збуту на ткану продукцію.

🔷КП «Ремдільниця»:

👉провести прибирання спиляних гілок на вул.Соборна,

👉продовжити роботи по встановленню контейнерів для твердих побутових відходів у приватному секторі.

🔷КП "Кролевецьводоканал":

👉продовжити проведення розрахунків для проєкту по заміні водопровідної мережі в місті;

🔷КП "Ритуальна служба" :

👉продовжити обпилювання гілок дерев на кладовищах міста.

🔷Інспектору з благоустрою:

👉приєднатися до виконання робіт по створенню реєстру безпритульних собак і котів, а саме по приватному сектору міста.

👉продовжити роботи по заключенню договорів з жителями багатоквартирних будинків і приватного сектору на вивіз твердих побутових відходів.