Щиро вітаємо Олену ТОПЧІЙ із зайнятим ІІІ місцем у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі»

Дата: 29.01.2024 15:25

Вітаємо Топчій Олену Петрівну, практичного психолога Дубовицького ліцею Кролевецької міської ради, із зайнятим ІІІ місцем у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» (програма «Розвиток пізнавальних процесів та сенсомоторики у першокласників, які мають труднощі в адаптації») у номінації «Практичні психологи».

Бажаємо результативного застосування авторської програми у практичній діяльності, нових здобутків та успіхів!