Підопічні Кролевецького будинку-інтернату взяли участь у просвітницьких заходах до Дня пам’яті Героїв Крут.

Дата: 29.01.2024 17:09

Працівники Кролевецького будинку-інтернату та Кролевецький Краєзнавчий музей підготували та провели спільні просвітницькі розвивальні заходи до Дня пам’яті жертв Голокосту 27.01.2024 «Жнива скорботи» та Дня пам’яті Героїв Крут 29.01.2024 «Пам’ятаємо про Крути». До уваги присутніх були запропоновані книжкові виставки, перегляди історичних документів та тематичних відеозаписів, презентації, інформаційні дискутивні бесіди, виставка музейних експонатів часів Української революції та демонстрація історичних кінострічок. Пам’ятаємо минуле та вшановуємо пам’ять усіх жертв Хвилиною Мовчання..

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=713923944199937&set=pcb.713925467533118