Дякуємо UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення та лікарям Сумського перинатального центру і Сумської обласної лікарні за допомогу жителям нашої громади

Дата: 29.01.2024 20:10

UNFPA,Фонд ООН у галузі народонаселення є провідною агенцією ООН,яка зосереджує свою роботу у сфері гендерної рівності,репродуктивного здоров'я та розбудови потенціалу молоді. Тож сьогодні 29.01.24 року від фонду з візитом завітали на ФАП Грузчанського старостинського округу лікар гінеколог Сумського перинатального центру та лікар невропатолог Сумської обласної лікарні.

За підсумками роботи оглянуто,проконсультовано 32 особи.Проведено бесіди про домашнє насильство. Сподіваємося на подальшу співпрацю.

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=712544194350762&set=pcb.712544207684094