На Кролевеччині спостерігається збільшення кількості хворих на гострі респіраторно-вірусні інфекції, які є традиційними для зимового періоду

Дата: 30.01.2024 14:15

За інформацією Центру первинної медико-санітарної допомоги в Кролевецькій міській територіальній громаді спостерігається збільшення кількості хворих на гострі респіраторно-вірусні інфекції, які є традиційними для зимового періоду.

❗️Період грипу та ГРВІ вимагає від нас додаткової обачності, адже інфікування відбувається повітряно-крапельним шляхом, хвороби швидко передаються від людини до людини.

☝️Берегти себе, своїх рідних і близьких допоможуть прості правила, які врятували здоровʼя в період пандемії COVID-19, і надалі залишаються актуальними.

❗️Увага❗️За появи будь-яких симптомів ГРВІ, перш за все, варто звернутись до свого сімейного лікаря, який визначить Ваші подальші дії.