ЯРОСЛАВЕЦЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ 2023.

Дата: 31.01.2024 14:33

СТАРОСТА ЄВГЕНІЙ ВАСИЛЬКО: Незважаючи на всю складність минулого 2023 року - у тісній співпраці з депутатським корпусом Кролевецької міської ради, керівниками відділів, комунальними підприємствами, роботодавцями та населенням, які надавали суттєву допомогу у вирішенні всіх нагальних робочих питань та завдань, разом забезпечували життєдіяльність Ярославецького старостинського округу:

👉Перш за все підтримка і допомога нашим оборонцям: завдячуючи небайдужим та активним жителям - виготовляли захисні сітки, окопні свічки, килимки, в'язали теплі носочки та кавери, шили нижню білизну, збирали кошти для Захисників і Захисниць, а також овочі, консервацію та інші продукти наближали нашу Перемогу.

👉Проводилися роботи з утримання комунальних доріг (завезення щебеню, грейдерування).

👉Замінено надбудови на 3 громадських колодязях в с. Ярославець та проведено очистку громадського колодязя в с. Покровське.

👉Відремонтовано дерев’яний міст, який з’єднує вулиці Глухівський Шлях та Воловиків.

👉Надавались медичні послуги мешканцям сіл в тому числі виїзною бригадою працівників КП «ЦПМСД» та БО «Червоний Хрест», забезпечувались ліками.

👉Проводилися виїзди ЦНАПу Кролевецької міської ради до старостинського округу та надавались адміністративні послуги.

👉Постійно проводилось утримання зелених насаджень, косіння трави та бур’янів в зелених зонах та на вулицях сіл округу.

👉Проводилось: прибирання та благоустрій території, впорядкування кладовища, пам’ятників та Ярославецького парку,

👉очищення доріг від снігу, посипання їх протиожеледною сумішшю в зимовий період.

👉утримання сільського стадіону для проведення футбольних матчів за участі команди ФК «Ярославець».

👉Завдячуючи ТОВ "Кролевецький комбікормовий завод" влітку ярославецькі дітлахи та їх вчителі здійснили екскурсійну поїздку до Кролевецької Яблуні-колонії, оленячої ферми вільного вигулу в селі Козацьке.

👉Регулярно доставлялась населенню хлібобулочна продукція з двох хлібозаводів та зріджений балонний газ. Проводиться стаціонарна торгівля продовольчими товарами в магазинах.

👉Функціонує пересувне відділення поштового зв’язку Укрпошти.

👉Здійснюється автобусне перевезення мешканців сіл до міста Кролевець.

🤝Все, що зроблено протягом року, вдалося досягти завдяки плідній співпраці населення, депутатів, працівників виконавчих органів громади та працівників комунальних підприємств.

✅Дякую за довіру та суттєву допомогу Кролевецькому міському голові Віктору ЛЕХМАНУ, депутатському корпусу, членам виконавчого комітету, всім працівникам міської ради, працівникам закладів соціальної сфери старостинського округу, активним мешканцям села Ярославець, працівникам та клієнтам Центру зайнятості, за підтримку і співпрацю.

Дуже вдячний депутату Кролевецької міської ради, директору ДП "Кролевецький лісгосп" Дмитру БОЧАРОВУ за допомогу в ремонті моста.

Окрема подяка агрокомпаніям: ТОВ «Кролевецький комбікормовий завод» та особисто директору Олександру Миколайовичу АНДРУЩЕНКУ, ТОВ «Кролевець-Агро» та особисто директору Олегу Миколайовичу МІНЕНКУ, які завжди постійно допомагають Ярославецькому старостинського округу.

Щиро ВСІМ дякую!🤝🇺🇦

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=697905165792768&set=pcb.697905962459355