УВАГА❗️ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ КРОЛЕВЕЧЧИНИ!

Дата: 31.01.2024 16:56

Зважаючи на той факт, що кожне зі звернень мешканців Кролевецької міської територіальної громади на Урядову «гарячу лінію» чи Сумський контактний центр в незмінному порядку переадресовується до Кролевецької міської ради, а велика кількість звернень за останні дні стосувалася отримання гуманітарної допомоги: продуктів харчування, одягу, засобів гігієни, миючих засобів і т.ін., то надаємо розʼяснення:

➡️Станом на 01 лютого 2024 року у звʼязку з відсутністю для формування гуманітарних продовольчих та непродовольчих наборів ❗️видача гуманітарної допомоги населенню не здійснюється.

❗️У разі надходження такої допомоги до гуманітарного штабу при Кролевецькій міській раді у будь-якому вигляді (продукти харчування, гігієнічні засоби тощо), мешканці громади ❗️БУДУТЬ ОБОВ’ЯЗКОВО ПРОІНФОРМОВАНІ ТА ОТРИМАЮТЬ таку допомогу.

☝️ЗАКЛИКАЄМО МЕШКАНЦІВ НАШОЇ ГРОМАДИ ЗВАЖАТИ НА ЦІ ОБСТАВИНИ.

❗️ДОВІРЯЙТЕ ЛИШЕ ОФІЦІЙНІЙ ІНФОРМАЦІЇ.