Щиро дякуємо ВСІМ НЕБАЙДУЖИМ ДЮДЯМ, які донатили цей збір, а також Вірі Шприндель, працівникам Кролевецького будинку -інтернату, на чолі з Лідією Макаровець, родині Ракитянських, депутатам міської ради Володимиру Демченку, Василю Мацаку, а також Єв

Дата: 01.02.2024 11:46

Чергова поїздка на схід завершилась успішно. Завдячуючи збору Віри Шприндель, допомозі працівників Кролевецького будинку -інтернату, на чолі з Лідією Макаровець, родині Ракитянських, Василю Мацаку, всіх небайдужих земляків та друзів, працівників Центру культури, наші Захисники, із 143 бригади, закрили потреби у вкрай необхідних приладах та матеріалах для виконання бойових завдань. Назад разом з вірним напарником Євгеном Сазоновим ще й притягнули «домашнє завдання» - для капітального ремонту машину нашого земляка бійця 3 штурмової бригади.

Тепло вашої підтримки, домашні смаколики та щиру вдячність Захисникам передав. Героям слава.

Депутат Кролевецької міської ради Володимир ДЕМЧЕНКО