Щиро дякуємо Сумському обласному клінічному перинатальному центру за організацію виїздів бригади лікарів до мешканців віддалених сільських населених пунктів нашої громади

Дата: 01.02.2024 11:52

Щиро дякуємо Сумський обласний клінічний перинатальний центр за організацію виїздів бригади лікарів до віддалених населених пунктів Кролевецької МТГ.

Протягом січня було відвідано 4 населених пунктів: с.Мутин, с. Камінь, с. Грузьке, с.Обтове. Під час виїзду було оглянуто 70 осіб лікарем-гінекологом та 64 особи лікарем-невропатологом, лікарем - інфекціоністом та лікарем УЗД.

💙💛Дякуємо за вашу турботу, чуйність, професіоналізм і людяність! Сподіваємося на подальшу співпрацю.

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=908310274165602&set=pcb.908310317498931