Віктор ЛЕХМАН: "Щиро вітаю з 10-річним Ювілеєм знаного далеко за межами Кролевеччини народний аматорський ансамбль танцю «СМАЙЛ» та його незмінного керівника, талановиту Аллу ТЕСЛИК."

Дата: 02.02.2024 19:42

Сьогодні вже неможливо уявити культурне життя Кролевеччини без участі колективу «Смайл». Він - постійний учасник заходів не тільки громади, а також обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів і завжди є переможцем або лауреатом.

Танцювальні композиції поставлені Аллою Теслик вирізняються високою майстерністю та оригінальністю, а кожна дитина знайшла своє покликання і виявила талант.

Дякую всім учасникам колективу, Аллі Іванівні – за натхненну працю, що даруєте глядачам красу танцю і гарний настрій.

Від щирого серця бажаю міцного здоров’я, нових творчих задумів і здобутків та визнання на європейських і міжнародних сценах, Перемоги, миру та Божого благословення на добрі справи!

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=7189483531167498&set=pcb.7189492004499984