ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ ПОКИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ У НАШІЙ ПАМ’ЯТІ І НАШИХ СЕРЦЯХ.

Дата: 05.02.2024 11:51

4 лютого 2024 року, на Кролевеччині започатковано футбольний турнір з міні-футболу (футзал) серед юнаків, присвячений пам’яті військовослужбовця строкової служби захисника «АзовСталі» Глеба Кощеєва і всіх наших Героїв-захисників, які віддали своє життя за свободу і незалежність України у війні з російським агресором.

4 команди Дитячо-юнацьких спортивних шкіл з міст Шостка, Глухів, Путивль та Кролевць – взяли участь у змаганнях.

Команди показали цікаву і безкомпромісну гру. Перемогу здобула команда Кролевецької ДЮСШ «Олімп» , тренер Артем Жабко. Щиро вітаємо!

Перед початком змагань разом з рідними і близькими нашого Героя, шкільною молоддю, громадськістю, депутатами Сумської обласної ради Володимиром Горохом, Євгеном Южаковим, головою асоціації футболу Конотопського району Ігорем Жилою -хореографічною композицією «Доброго вечора, ми з України!» у виконанні народного «аматорського ансамблю «Смайл», керівник Алла Теслик відбулось відкриття турніру у Спортивному комплексі ГНПУ ім. О.Довженка.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів на Алеї «Пам’яті й Надії» вшанували пам’ять загиблих Героїв-Кролевчан.

За організацію і проведеня турніру щиро дякуємо голові асоціації футболу Конотопського району - Ігорю Жилі, командам – учасникам і їх тренерам, арбітрам турніру, а також депутатам Сумської обласної ради – Володимиру Гороху, Олександру Слюсару, Геннадію Гордієнку – директору Кролевецького КХП, депутату Конотопської районної ради, приватному підприємцю Віктору Бику Магазин «Народний», депутатам міської ради: Ковальову Дмитру – ТОВ «АРМА-С» і Василю Мацаку, Морозу Владиславу – ПП «Агроспаське», Мироненку Миколі – СТОВ «Ранок», приватним підприємцям: Ковалю Миколі, родині Велесь, Нечиту Миколі, Позницькому Сергію, Булаху Сергію – «ДоброДар», Фігурі Валерію, Стариченку Олександру, сектору молоді і спорту міської ради - Ользі Халецькій та працівникам культури.

Слава Україні та всім хто її боронить🇺🇦

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=700220778894540&set=pcb.700221165561168