Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН провів робочу нараду з керівниками установ, закладів, управлінь та відділів апарату і виконавчого комітету Кролевецької міської ради.

Дата: 05.02.2024 16:36

Обговорили питання роботи освітніх закладів громади, соціального захисту населення, фінансів, проведення заходів культури, спорту, роботи мобільної виїзної бригади працівників центру надання адміністративних послуг населенню старостинських округів.

👉Під час наради кожен із присутніх доповів про проведену за відповідний період роботу та плани роботи на поточний тиждень.

👉Керівництвом громади було взято на контроль найважливіші питання, надані відповідні доручення та рекомендації щодо їх виконання, було сконцентровано увагу на ключових аспектах ефективної і злагодженої роботи структурних підрозділів та відділів міської ради ради.

☝️За результатами апаратної наради міський голова надав відповідні доручення посадовцям в межах їх компетенції.