За підтримки громадської організації«Проліска» Гуманітарна місія "Проліска" з січня 2024 року організовано для мешканців Кролевецької міської територіальної громади безкоштовні соціальні маршрути.

Дата: 05.02.2024 16:38

Відтепер люди з віддалених куточків нашої громади абсолютно безкоштовно зможуть виїжджати до міста Кролевець та сусідніх сіл. До того, як автобус відправиться у зворотному напрямку, пасажири встигають зробити потрібні їм справи в центрі громади. Тепер є можливість своєчасно відвідати лікаря, отримати належне лікування, купити ліки в аптеках міста, відвідати пенсійний фонд, ЦНАП або банківські установи. Як гарно, що є такі благодійні організації, які в цей важкий час дуже швидко приходять на допомогу людям, підтримують їх в складних ситуаціях!!!

Розклад руху соціального перевезення отримують в групах в соціальних мережах, у старост сіл та з оголошень в громадських місцях.

🚌Для зручності ми також надаємо графік руху соціальних маршрутів.

🙏Дякуємо громадській організації «Проліска» за таку вкрай важливу та необхідну допомогу нашим мешканцям!