ЗАГИНУВ ВИКОНУЮЧИ БОЙОВЕ ЗАВДАННЯ

Дата: 06.02.2024 13:44

З глибоким сумом та скорботою повідомляємо: при виконанні бойового завдання, під час захисту України, її свободи і незалежності загинув наш Герой – захисник Олександр ІВАШИНА.

Солдат ІВАШИНА Олександр Іванович, 19.12.1979 р.н., народився та виріс у селі Ярославець, закінчив Ярославецьку школу. Дотепер проживав у місті Кролевець, працював у КП "Кролевецька ЖЕК". Проходив військову службу у 65 окремій механізованій бригаді.

Загинув 03.02.2024 року під час виконання бойового завдання на околицях села Роботине Пологівського району Запорізької області.

У військовослужбовця залишилися дружина та двоє синів.

Висловлюємо щирі співчуття родині від страшної втрати, схиляємо голови у скорботі.

Вічна слава та пам'ять нашому Воїну-захиснику!

Про дату, час та місце поховання Героя повідомимо додатково.