Дякуємо Олексію Гаркуші за подаровану книгу Публічній бібліотеці

Дата: 08.02.2024 16:58

Завжди приємно отримувати подарунки, особливо, якщо це книга подарована від щирого серця💙💛 Сьогодні фонд нашої бібліотеки поповнився цінною книгою Ужгородського видавництва Олександри Гаркуші, автор Михайло Приймич "КАФЕДРАЛЬНИЙ СОБОР ВОЗДВИЖЕННЯ ХРЕСТА ГОСПОДНЬОГО ТА РЕЗИДЕНЦІЯ МУКАЧІВСЬКИХ ЄПИСКОПІВ В УЖГОРОДІ".

У книзі йдеться про історію заснування собору, про особливості закладення основ комплексу єзуїтського монастиря в Ужгороді та історію його перетворення на резиденцію Мукачівських єпископів. У видання увійшла також нова інформація, яку вдалося отримати завдяки реставраційним та консерваційним роботам. Працював над нею Михайло Приймич з 2016 року.

Книга вийшла накладом у 500 примірників. Зі слів видавчині, Олександри Гаркуші, 50 примірників книжки доступні за донат.Дякуємо Олексію Гаркуші за подаровану книгу.

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=701813008820559&set=pcb.701813185487208