Діти з Кролевеччини відвідали Сумський обласний академічний театр для дітей та юнацтва

Дата: 12.02.2024 11:05

10.02.2024 рік, м. Суми, Сумський обласний академічний театр для дітей та юнацтва, вистава "Зоряна мандрівка".......

Понад 80 гуртківців Центру позашкільної освіти Кролевецької міської ради знову потрапили у казку. За сприянням депутата Сумської обласної ради Володимира Васильовича Гороха діти стали глядачами вистави "Зоряна мандрівка" за п"єсою Н.Неждани. Гуртківці взахваті були від перегляду, Володимир Васильович привітав дітей теплим словом та солодкими подарунками, а вихованці віддячили щирими посмішками. Після закінчення вистави гуртківці разом з керівниками, пройшлися центром міста, завітали до KFC, і з приємними враженнями повернулися до Кролевця.

Щиро дякуємо нашому земляку, Почесному громадянину Кролевеччини, депутату Сумської обласної ради, директору КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня», заслуженому лікарю України Володимиру ГОРОХУ Vladimir Goroh за організацію приїзду дітей з Кролевеччини на цікаве театральне дійство

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=403291402211951&set=pcb.403292202211871