Сьогодні, 12 лютого Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН провів робочу нараду з керівниками установ, закладів, управлінь та відділів апарату і виконавчого комітету Кролевецької міської ради.

Дата: 12.02.2024 14:23

Обговорили питання роботи освітніх закладів громади, цивільного і соціального захисту населення, проведення культурних, молодіжних і спортивних заходів, роботи мобільної виїзної бригади працівників центру надання адміністративних послуг населенню до старостинських округів, ДЮСШ «Олімп» та ін.

Під час наради кожен із присутніх доповів про проведену за відповідний період роботу та плани роботи на поточний тиждень.

Керівництвом громади було взято на контроль найважливіші питання, надані відповідні доручення та рекомендації щодо їх виконання.

За результатами апаратної наради міський голова надав відповідні доручення посадовцям в межах їх компетенції.