ДОПОМАГАЙМО БЕЗПРИТУЛЬНИМ ТВАРИНАМ РАЗОМ!

Дата: 12.02.2024 14:49

В нашому місті продовжується робота щодо вирішення проблеми безпритульних тварин.

У мережі Facebook з метою знайти люблячі родини для безпритульних тварин створено сторінку "Добра справа"

👉Вуличкоми, уповноважені особи багатоквартирних будинків, небайдужі жителі та кожен із вас, побачивши безпритульну тваринку на вулицях,може долучитися до доброї справи (сфотографувати, зазначити адресу перебувания та переслати інформацію за вказаним нижче телефоном).

👉З 2023 року розпочато і наразі продовжується реєстр безпритульних тварин в місті, а також з метою недопущення їх подальшого розмноження проводиться стерилізація.

👉Також кожен житель нашої громади може долучитися до доброї справи, взявши додому безпритульну собачку чи кішку, яка стане вашим домашнім улюбленцем.

🐈🐕‍🦺Простерилізовані тваринки не агресивні, поводяться слухняно і теж хочуть відчувати себе комусь потрібними.

➡️Тож підписуйтесь на офіційну сторінку у мережі Facebook "Добра справа"

☝️Якщо маєте запитання телефонуйте 0634328873.