До Дня закоханих у Центрі позашкільної освіти відбулась конкурсно-розважальна програма

Дата: 13.02.2024 11:26

На передодні Дня закоханих у актовій залі художньо-естетичного напряму пройшов захід "Хто краще". Цікава конкурсно-розважальна програма змусила учасників до творчості, креативності, роздумів, логічного мислення. Команда дівчат та команда хлопців влаштували "батл". А перемогла, як завжди дружба та любов. Директор закладу привітала учасників та вручила солодкі подарунки. До вітань приєднались вихованці хореографічного колективу "Доміно", а хореографічний колектив "Альтаїр" представив новий танець у стилі Strit Dans. Ведучі - вихованці гуртка "Фантазія+" на чолі з керівником Інною Якущенко підготували супер-програму.

Дякуємо!!!