Нагадуємо про правила безпеки в Інтернеті

Дата: 13.02.2024 11:29

Сьогодні Інтернет є частиною нашого повсякденного життя, і ми щодня ним користуємося. Віртуальний простір став звичним також і для дітей. Крім комп'ютерних ігор, діти використовують Інтернет для навчання та й спілкування з друзями. Але інколи, спілкуючись онлайн, можна натрапити на невідомих співрозмовників, які можуть бути не тими за кого себе видають. Їхні наміри можуть нести в собі небезпеку.

❗️Не можна сліпо довіряти кожному слову незнайомців, категорично заборонено повідомляти їм конфіденційні дані та розповідати про особисте життя. Будьте обережні при спілкуванні з невідомим співрозмовниками та дотримуйтеся правил безпеки в Інтернеті.

Ювенальна поліція Сумської області