Стартував новий сезон подкасту «Простими словами».

Дата: 13.02.2024 11:31

І відкриває його розмова з ізраїльським професором Мулі Лахадом — про феномен стійкості під час тривалих воєнних дій та творчий підхід до роботи з травмою.

Одне з найбільших наукових досягнень Лахада — модель стійкості BASIC Ph, яка пояснює природні механізми подолання стресу. Гайда розбиратися 🎧 Випуск вже доступний на Apple Podcasts, Google Podcasts, Spotify, Soundcloud та YouTube.

Спецсезон подкасту від The Village Україна присвячений темі здоровʼя під час війни та виходить у межах програми «Ти як?».

Проєкт реалізовано в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я – ініціативи Першої леді України за підтримки компанії Visa у співпраці з Координаційним центром із психічного здоров’я при Кабінеті Міністрів України й громадською організацією «Безбар’єрність».