Сьогодні, 15 лютого, у сквері воїнів-афганців, хвилиною мовчання, покладанням квітів вшанували пам’ять учасників бойових дій на території інших держав.

Дата: 15.02.2024 17:27

Дякую вам, шановні воїни-інтернаціоналісти за мужність, вірність присязі і честь проявлену під час проходження служби в різних куточках світу. Ви ніколи не залишалися осторонь подій, які відбувалися в рідній Україні. І сьогодні під час повномасштабного вторгнення російського агресора, воїни – афганці, проявляючи самовідданість, мужність і героїзм, стоять на захисті рідної Кролевеччини, України її незалежності та територіальної цілісності.

Бажаю усім вам здоров’я, благополуччя і добра. Щоб війна, яка триває зараз, закінчилась нашою Перемогою і на рідній українській землі запанували мир і злагода!

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю земляків, які не повернулися на рідну землю з «гарячих точок» планети. Вічна пам’ять та слава Героям🇺🇦

Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН

Більше фото із заходу тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=7242306362551881&set=pcb.7242324009216783