«Де єдність, там і перемога!»

Дата: 16.02.2024 14:58

«Де єдність, там і перемога!» - під таким гаслом працівники та підопічні Кролевецького будинку-інтернату сьогодні долучилися до патріотичного флешмобу з нагоди відзначення Дня Єднання. Долоньками надії прикрасили символічне Дерево майбутнього, виконали Гімн України і побажали один одному і надалі бути сильними та єдиними. Директор Лідія МАКАРОВЕЦЬ подякувала всім за стійкість, розуміння і підтримку один одного, що дарує нам крила навіть у найважчі часи: «Бажаю сил та відваги військовим, які саможертовно захищають українську незалежність, доброї вдачі та Божої допомоги медикам, волонтерам, рятувальникам та усім, хто ціною власного життя та здоров’я стоїть на сторожі спокою та миру. З Днем єднання!». Сьогодні вся світова спільнота розуміє, що українці як ніколи єдині і попри все будуть відстоювати свою землю і своє майбутнє. Разом - до перемоги!