До Дня Єднання у навчальних закладах Кролевеччини проводяться патріотичні заходи
Дата: 16.02.2024 15:01
Кількість переглядів: 105
У ДПТНЗ "Реутинський ПАЛ" заступником директора з навчально-виховної роботи Володимиром Сірим та бібліотекарем Вікторією Слуцькою було проведено урочистий захід. На свято було запрошено головного спеціаліста сектору молоді та спорту районної державної адміністрації Ольгу Халецьку. Для здобувачів освіти Ольга Халецька подарувала ваучери на перегляд будь-якого фільму в кінотеатрі "Вікторія".
Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки. Тільки разом ми сильні, бо наша сила – у єдності.
Разом і спільними зусиллями – до Перемоги!
Вітаємо з Днем єднання України!