"Залишаємось гідними своїх героїв". Сьогодні в Кролевецькому будинку-інтернаті вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Дата: 20.02.2024 15:22

Сьогодні в Кролевецькому будинку-інтернаті вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. Працівники долучилися до акції «Ангели Пам’яті» та поклали квіти на згадку про загиблих під час Революції Гідності. Небесна Сотня – перші герої російсько-української війни, а «Герої не вмирають!» - говоримо ми під час групового патріотичного розвивального заходу «Розстріляні мрії». І хоч мріям сотні апостолів правди і свободи здійснитися так і не судилось, вони і їхні мрії будуть жити доти, поки ми будемо пам’ятати про них. Маємо жити так, щоб вони, пильно спостерігаючи за нами з небес бачили, що ми залишаємось гідними своїх героїв і відданими їхній пам’яті.

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=726713429587655&set=pcb.726715362920795