Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення кандидатури старости в Обтівському старостинському окрузі Кролевецької міської територіальної громади

Дата: 23.02.2024 11:23

Кролевецька міська рада Конотопського району Сумської області проводить громадське обговорення кандидатури старости в Обтівському старостинському окрузі Кролевецької міської територіальної громади відповідно до Порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости у старостинських округах Кролевецької міської територіальної громади, затвердженого рішенням чотирнадцятої сесії Кролевецької міської ради восьмого скликання від 22 жовтня 2021 року.

Кролевецький міський голова вносить на розгляд жителів сіл Губарівщина, Погорілівка, Обтове кандидатуру на посаду старости Обтівського старостинського округу Кролевецької міської територіальної громади ПЕТРЕНКО Тетяни Миколаївни.

Розпорядження Кролевецького міського голови від 19 лютого 2024 року      № 45 "Про проведення громадського обговорення кандидатури старости в Обтівському старостинському окрузі Кролевецької міської територіальної громади" розміщене на офіційному веб-сайті Кролевецької міської ради: https://krolevecka-gromada.gov.ua.

Громадське обговорення буде проведено в два етапи: вивчення громадської думки шляхом зібрання підписних листів та громадські слухання.

Вивчення громадської думки проводитиметься з 26 лютого 2024 року по 12 березня 2024 року.

Підписні листи оформляються відповідальними особами на будь-якому етапі громадського обговорення шляхом заповнення громадянами – жителями старостинського округу відомостей, зазначених у них, з обов’язковим підписанням колонки про надання згоди на обробку персональних даних. Волевиявлення особи щодо підтримки кандидата на посаду старости засвідчується її особистим підписом.

У разі погодження кандидатури старости жителями Обтівського старостинського округу Кролевецької міської територіальної громади за результатами опитування 14 березня 2024 року відбудуться громадські слухання.

Місце проведення громадських слухань – сільський будинок культури.

Під час проведення громадських слухань  громадяни, які не змогли взяти участь в опитуванні, мають право підписати підписні листи.

Для проведення громадського обговорення згідно вимог чинного законодавства в обов’язковому порядку необхідно мати при собі паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України - для осіб, недавно прийнятих до громадянства України)

На громадські слухання запрошуються усі бажаючі.