Практичні поради психолога. Арт-терапія «Білим по чорному»

Дата: 26.02.2024 11:33

Техніка з арт-терапії: «Білим по чорному».

Віднайди в собі сили! 🖌️🎨

«Білим по чорному» - це проста, але водночас потужна арт-терапевтична техніка, яка допоможе:

✅ Відкрити себе по – новому;

✅ Звільнитись від негативу;

✅ Побачити світ з іншого боку.

Дану техніку спробували на собі психолог та педагоги Центру позашкільної освіти на занятті в рамках проєкту "Завжди поруч ".

🌹Для виконання техніки необхідно:

✔️Аркуш або картон чорного паперу.

✔️Фарба, олівець чи пастель білого кольору.

🌹Проходить техніка таким чином:

1️⃣Закрийте очі, прислухайтесь до себе та відчуйте себе. Якими переживаннями ви наповнені, що вас турбує?

2️⃣Візьміть аркуш паперу і білим кольором відтворіть свій внутрішній стан.

3️⃣Не бійтесь малювати те, що відчуваєте, не думайте про естетику зображеного. Заглибтесь у свій внутрішній світ і просто відтворіть його.

4️⃣Коли закінчите малювати, погляньте на це зображення. Проговоріть про себе, що воно для вас означає і як воно схоже на вас.

5️⃣За потреби поділіться малюнком з іншими людьми, для того щоб краще зрозуміти себе.

✨Техніка «Білим по чорному» - полегшить ваш емоційний стан та відкриє нову (нового) себе ❤️