У КРОЛЕВЦІ РЕМОНТУЮТЬ АВАРІЙНІ ПОШКОДЖЕННЯ ЦЕНТРАЛЬНИХ ДОРІГ.

Дата: 27.02.2024 17:34

У зв'язку з погодніми умовами, а саме різкою зміною температури повітря в зимовий період, різко погіршився стан асфальтованих доріг по всьому місту. При різких перепадах знижується жорсткість дорожнього покриття і виникає значна ямковість.

До настання сприятливих погодніх умов для проведення поточного ямкового ремонту гарячим асфальтом, який буде проводитися після проведення вже оголошеної тендерної процедури, у травні місяці, та щоб зберегти дорожнє покриття від руйнації сьогодні працівники КП «Ремдільниця» розпочали ремонтувати великі ями холодним асфальтом, що немає прив'язки ані до теплої погоди, ані до інших факторів. Для цього закупили невелику кількість "холодного асфальту", щоб можна в цей період власними силами усунути аварійність на найнебезпечніших ділянках асфальтованих доріг (самі глибокі вибоїни по місту)

Просимо водіїв віднестися з порозумінням та вибачити за ці тимчасові незручності.

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=360772539868759&set=pcb.360773446535335